Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 285

Ezüst (Ag) gyűrű. Vésett, török feliratos kővel. br 6,2 g
19217.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüst (Ag) karkötő cirkón kövekkel. 13 g
19218.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15

Ezüst(Ag) nyaklánc, oroszlános medállal, benne borostyán kővel, jelzett, h: 45 cm, medál: 1,5x1,5 cm, bruttó: 4,85 g
19219.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Ezüst(Ag) háromsoros nyaklánc, jelzett, h: 41 cm, nettó: 15,6 g
19220.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

Ezüst(Ag) kígyó motívumű gyűrű, piros-fehér kövekkel, jelzett, méret: 62 bruttó: 1,55 g
19221.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst(Ag) fehér-halványlila köves gyűrű, jelzett, méret: 54 bruttó: 2,6 g
19222.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ezüst(Ag) korallszínű köves gyűrű, jelzett, méret: 55 bruttó: 0,70 g
19223.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15

Ezüst(Ag) fehér köves fülbevalópár, jelzett, h: 1,5 cm, bruttó: 1,21 g + bizsu medál lila kövekkel, 3x0,5 cm
19224.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst(Ag) foglalat tigrisszemmel és hegyikristály medállal, jelzett, apró kopásokkal, h: 8 cm, bruttó: 10,32 g
19225.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüst(Ag) meandermintás kígyó karkötő, jelzett, h: 19, nettó: 12,9 g
19226.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Ezüst(Ag) dupla láncos, fehér kövekkel kirakott tengeri csillagos karkötő, jelzett, h: 18 cm, bruttó: 5,15 g
19227.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ezüst(Ag) fülbevalópár, 2db, egyik zománcozott kacsa mintás, a másik béke kézjeles, jelzett, h: 1 cm, 1,5 cm bruttó: 1,67 g
19228.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft