Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 285

Ezüst(Ag) miniatűr padocska, jelzett, 4×2 cm, nettó: 6,55 g
19121.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst(Ag) apró kövekkel kirakott dupőla gyűrű, Pandora jelzéssel, méret: 54, bruttó: 3,95 g
19122.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst(Ag) fekete-fehér kövekkel kirakott dekoratív gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 5,86  g
19123.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst(Ag) ovális gyűrű kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,47 g
19124.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Ezüst(Ag) dobozka, jelzés nélkül, kis sérüléssel, d: 2,5 cm, nettó: 9,44 g
19125.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár, jelzett, d: 1,8 cm, nettó: 1,8 g
19126.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Ezüst(Ag) apró kövekkel díszített karkötő, állítható hosszúság, jelzés nélkül, bruttó: 5,37 g
19127.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst(Ag) monogramos tálka, jelzett, 10×6,5 cm, nettó: 30,29 g
19128.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ezüst(Ag) miniatűr búza, jelzett, reszelés nyomával, h: 7 cm, nettó: 9,95 g
19129.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst(Ag) miniatűr helikopter, jelzett, 4,5×2 cm, nettó: 8,04 g
19130.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst(Ag) 1896. 1K-ás érmefejes kiskanál, fém nyéllel, jelzés nélkül, h: 9,5 cm, nettó: 9,64 g
19131.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüst(Ag) díszítéssel ellátott fonott bőr karkötő, Pandora jelzéssel, d: 6 cm, bruttó: 4,81 g
19132.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft