Schmid Hugó: Sebészi műtéttan. Orvostanhallgatók és gyakorló-orvosok számára. Bp., 1891., Grimm Gusztáv, (Bp., Buschmann F.-ny.), VII+862 p. Szövegközti illusztrációkkal. Aranyozott gerincű félbőr-kötésben, Dobrowsky és Franke-kötés, festett és márványozott lapélekkel, kopott gerinccel, egyébként jó állapotban.