Magyary-Kossa Gyula: Magyar orvosi emlékek. Értekezések a magyar orvostörténelem köréből I-II., IV. kötet. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CXXI-CXXII-CLXVIII. kötet. Bp., 1929-1940., Rényi Károly, 10+368; 6+337;VI+254 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítókkal, hiányzó szennylapokkal, az I. kötetben megerősített kötéssel. A III. kötet hiányzik.