Hirschler Ágoston-Terray Pál: A diaetetika tankönyve. Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat Könyvtára LXXXII kötet. Bp., 1900., Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, XVI+2+630+2 p. 1 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a gerincen kis folttal és kis sérüléssel, de alapvetően jó állapotban.