A magyar orvosok és természetvizsgálók 1874 aug. 24-től aug. 29-ig Győrött tartott XVII-ik nagygyűlésének történeti vázlata és munkálatai. Szerk.: Fehér Ipoly. Kubinyi Ágoston és Ferenc arcképével, több felmentvénnyel, és színezett kőnyomatú táblákkal. Bp., 1875., Franklin, 1 (Kubinyi Ferenc és Kubinyi Ágoston arcképe) t.+4 sztl. lev.+329 p.+ IV (kőnyomatok)+ III t. Átkötött modern félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
Benne számos érdekes tanulmánnyal, közte Rózsay József: A hullák égetéséről c. írásával.