A Fészek 1901-1976. Emlékkönyv a Fészek Művészklub alapításának 75. év... https://www.darabanth.com/hu/375-Gyorsarveres/375.0/Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1000006/A-Feszek-1901-1976-Emlekkonyv-a-Feszek-Muveszklub-alapitasanak-75-evfordulojara-Szerk~II2194999
2194999
16696
375
Books: Architecture, Art
Leírás: A Fészek 1901-1976. Emlékkönyv a Fészek Művészklub alapításának 75. évfordulójára. Szerk.: Demeter Imre, Galambos Tibor. Bp., 1976, Gondolat. Kartonált papírkötésben, sérült gerinccel, kopott borítóval, volt könyvtári példány. + Fészek Művészklub újévi köszöntőkártyája, az igazgatóság nevében, Galambos Tibor által aláírva.
: karap_norbert