cca 1900-1910 Szatmár, Berky Dezső fényképész műtermében készült, családot ábrázoló vintage fotó, hátoldalán nehezen olvashatóan feliratozott, az egyik név Ghyczy, kopott, foltos, kisebb sérülésekkel, 21x26,5 cm