https://www.darabanth.com/hu/375-Gyorsarveres/375.0/Fotomuveszet/Foto~1500094/cca-1890-1910-berenczei-Kovats-Geza-1864-1927-banyafomernok-es-Domahidai-Domahidy-Ida-1864~II2195827
2195827
12819
375
Photo
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
LeÃrás:
cca 1890-1910 berenczei Kováts Géza (1864-1927) bányafőmérnök és Domahidai Domahidy Ida (1864-1911), Domahidai Domahidy Ferenc (1824-1902), Szatmár vármegye főispánjának lánya portréi, össz. 6 db keményhátú fotó szatmári és nagybányai műtermekből, hátoldalán feliratozott, sérült, foltos, kopott, 20,5×11 és 24x18 cm közötti méretekben
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: ekb
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m