Tétel

Katalógusszám:

12955.
Lezárult 375. Gyorsárverés
Fotó

Kikiáltási ár:

12 000 Ft

Leírás:

1931. május 12. A Budapest Székesfővárosi Cukrászok és Mézeskalácsosok Ipartestületének zászlószentelési és 25 éves fennállási ünnepsége, tablófotó Strelisky budapesti műterméből. Többek közt Hauer Rezső (1865-1951) díszelnök, Gerbeaud Emilné védnöknő és Auguszt E. Józsefné zászlóanya a fotón. Kartonra kasírozva, sérült, kopott, foltos, 16x21 cm

Megosztás:

Tétel fotót készítette : ekb

  • HétfÅ‘: 12-17
  • KeddtÅ‘l Szerdáig: 10-17