https://www.darabanth.com/hu/375-Gyorsarveres/375.0/Fotomuveszet/Foto~1500094/1931-majus-12-A-Budapest-Szekesfovarosi-Cukraszok-es-Mezeskalacsosok-Ipartestuletenek-zC3~II2195019
2195019
12955
375
Photo
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
LeÃrás:
1931. május 12. A Budapest SzékesfÅ‘városi Cukrászok és Mézeskalácsosok Ipartestületének zászlószentelési és 25 éves fennállási ünnepsége, tablófotó Strelisky budapesti műtermébÅ‘l. Többek közt Hauer RezsÅ‘ (1865-1951) dÃszelnök, Gerbeaud Emilné védnöknÅ‘ és Auguszt E. Józsefné zászlóanya a fotón. Kartonra kasÃrozva, sérült, kopott, foltos, 16x21 cm
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: ekb
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m