Datsinka jelzéssel, 2 db mű: Virágzó táj és Házak. Olaj, karton, dísze... https://www.darabanth.com/hu/374-Gyorsarveres/374.0/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Datsinka-jelzessel-2-db-mu-Viragzo-taj-es-Hazak-Olaj-karton-diszes-kisse-serult-ker~II2188483
2188483
10082
374
Leírás: Datsinka jelzéssel, 2 db mű: Virágzó táj és Házak. Olaj, karton, díszes, kissé sérült keretben, 21,5×26,5 cm
: kozár_edit