Tétel

Katalógusszám:

11046.
Lezárult 373. Gyorsárverés
Kerámiák

Kikiáltási ár:

1 000 Ft
2,71 EUR, 3,13 USD

Leírás:

Bodrogkeresztúri mázas kerámia tál, jelzett, kézzel festett és matricás, apró lepattanással, d: 16,5 cm + "Gálffy" jelzésű festett, mázas kerámia tál, jó állapotban, d: 13 cm + Iparművészeti kerámia tál, kézzel festett, jelzett, akaszthatós, kis kopásokkal, d: 17,5 cm + Festett, mázas kerámia pohár, ismeretlen jelzéssel, apró kopásokkal, lepattanással m: 6,5 cm

Megosztás:

Tétel fotót készítette : kozár_edit