1998. "Magyar Pénzverő Rt. / 1848-1849" aranyozott és ezüstözött Br em... https://www.darabanth.com/hu/373-Gyorsarveres/373.0/Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~2000009/1998-Magyar-Penzvero-Rt-1848-1849-aranyozott-es-ezustozott-Br-emlekerem-42-5mm-plus-201~II2182569
2182569
30783
373
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Leírás: 1998. "Magyar Pénzverő Rt. / 1848-1849" aranyozott és ezüstözött Br emlékérem (42,5mm) + 2013. "Magyar Pénzverő Zrt. Látogatói Érem / Elődeink Nagyszeben" Br emlékérem (42,5mm) + 2016. "Magyar Pénzverő Zrt. Látogatói Érem / Hédervári Árpád-tölgy - Az ország legöregebb fája" ezüstözött Br, közepén fa emlékérem (42,5mm) + 2018. "Magyar Pénzverő Zrt. Látogatói Érem / XX. század magyar pénzrendszerei - Korona, pengő, forint" Br emlékérem szalaggal (65mm), mindegyik eredeti dísztokban T:PP,1
: ttg