https://www.darabanth.com/hu/373-Gyorsarveres/373.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~500031/Czigany-Dezso-festmenye-utan-Ady-Endre-portreja-Ofszet-nyomat-papir-jelzett-a-nyomat-alatt~II2176687
2176687
12730
373
Printed Materials
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
LeÃrás:
Czigány DezsÅ‘ festménye után: Ady Endre portréja. Ofszet nyomat, papÃr, jelzett a nyomat alatt nyomtatva: Pinx. Czigány 1908 és Athenaeum R.t. Budapest. Ady Endre nyomtatott aláÃrásával. Üvegezett keretben. Tudomásunk szerint korábban nem szerepelt aukción. Ritka! 31×23 cm
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: kozár_edit
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m