1914. Külügy-Hadügy. Heti szemle. I. évf. 1. sz., 1914. ápril. 26. Szerk.: Dr. Szilágyi Lajos cs. és kir. kamarás, ny. százados. Bp., Merkantil-ny., szakadt, aláhúzásokkal, két kijáró lappal, javított gerinccel, 16 p.