André Kertész (1894-1985): Férfi portré. Fotó, eredeti negatívról készült nagyítás. Szerepelt 1984-ben a Vigadó Galériában rendezett életmű kiállításon. Reprodukálva Borbély Károly (szerk.): André Kertész. Minikönyv. Szentendre, 1987, Pest megyei minikönyvek, 51. o. Felületén törésnyommal és karcolásokkal, jobb szélén kisebb sérüléssel, hátoldala kissé foltos. 21x26,5 cm