https://www.darabanth.com/hu/371-Gyorsarveres/371.0/Numizmatika/Numizmatikai-irodalom~2000002/Farago-Miksa-A-Kossuth-bankok-kora-A-szabadsagharc-penzugyei-Eloszot-irt-hozza-Dr-BarC3~II2165507
2165507
30028
371
Numismatics Literature
Numizmatika
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
LeÃrás:
Faragó Miksa: A Kossuth-bankók kora. A szabadságharc pénzügyei. ElÅ‘szót Ãrt hozzá Dr. Báró Madarassy-Beck Gyula. Bp., é.n. (1912), Nyugat Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: ttg
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m