1906 Sanatorium Naptár. Kiadja: József Kir. Herceg Sanatorium Egyesüle... https://www.darabanth.com/hu/371-Gyorsarveres/371.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~500030/1906-Sanatorium-Naptar-Kiadja-Jozsef-Kir-Herceg-Sanatorium-Egyesulet-Bp-1906-Franklin-ny~II2162020
2162020
12869
371
Printed Materials
Leírás: 1906 Sanatorium Naptár. Kiadja: József Kir. Herceg Sanatorium Egyesület. Bp., 1906., Franklin-ny. Kiadói festett, dombornyomásos egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kijáró lapokkal, rossz állapotban.
: ra