Seregély Dezső (1867-1948): Magyar Királyi Honvédség Sportverseny tervezet (plakett- és/vagy plakátterv), 1922 szept. Akvarell, papír, hajtásnyomokkal, jelzett, hátoldalán a művész aláírásával és elbíráló sorokkal, 29,5x20 cm