Dr. Bartók György: Biblia-ismertetés. Középiskolák I. és II. osztálya számára. Átdolgozta: Tárkányi György. Bp.,1908, Franklin, 88 p.+1 t. (Palesztina, tervezte és rajzolta: Kogutowicz Manó, 1:1,000.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., 28x31 cm.) Átkötött kopott félvászon-kötésben, ceruzás névbejegyzéssel.