Vitéz Báró Roszner István: Katonák, népek, események. Bp., én., Singer... https://www.darabanth.com/hu/371-Gyorsarveres/371.0/Konyvek/Konyvek-Militaria-Katonasag~1000005/Vitez-Baro-Roszner-Istvan-Katonak-nepek-esemenyek-Bp-en-Singer-es-Wolfner-595-pplus-~II2149179
2149179
16604
371
Books: Military
Kikiáltási ár:
1 800 Ft 4,88 EUR , 5,63 USD
Leírás: Vitéz Báró Roszner István: Katonák, népek, események. Bp., én., Singer és Wolfner, 595 p.+ 3 t. (kihajtható térképek.) Kiadói kopott félvászon-kötés, laza fűzéssel, hiányzó címlappal.
: tánczos_gábor