cca 1940 Okolitsy Szabó Zoltán hímzett, vászon, sérült fotóalbuma, családi életképekkel, közte beragasztott verssel és horoszkóppal, 250 fotóval, 15,5x9,5 és 6,5x5 cm közötti méretekben