Dr. Szabó László, Zsákay János, Gebhardt János, Mizser János: Bányászatunk 30 éve. Bp., 1977, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói vászon kötésben, sérült kiadói papír védőborítóval.