Szilágyi Ilona (1904-1985): Nyaraló fenyők között. Akvarell, ceruza, p... https://www.darabanth.com/hu/369-Gyorsarveres/369.0/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~2000024/Szilagyi-Ilona-1904-1985-Nyaralo-fenyok-kozott-Akvarell-ceruza-papir-vekony-kartonra-k~II2145429
2145429
10213
369
3200
Leírás: Szilágyi Ilona (1904-1985): Nyaraló fenyők között. Akvarell, ceruza, papír, vékony kartonra kasírozva, jelzett, hátoldalán feliratozott, 50×35 cm
: kozár_edit