Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 169

Art deco ezüst (Ag) cigarettatárca, hiányos zománcberakással, jelzett, 9x10 cm, 157,2 g
19157.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

Ezüst cigarettatárca geometrikus díszítéssel 100 g 8x8 cm / Silver cigarette tray
19158.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ezüst(Ag) szívecskés nyaklánc, jelzett, állítható h: 40-44 cm, bruttó: 3,5 g
19159.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst (Ag) cukorcsipesz.vésett, tengelyen forog. / Silver candy clip 40,96 g 16 cm
19160.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

19161.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Ezüst (Ag.) tortalapát, jelzett, nettó:130 g,  h:28 cm
19162.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Ezüst(Ag) virágos nyelű, háromágú villa, jelzett, h: 23 cm, nettó: 52,2 g
19163.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Ezüst. lábas (Ag) kínáló tál. Jelzett, hibátlan. 27x27 cm, 500 g
19164.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Ezüst (Ag) gyertyatartó pár. korinthoszi oszlop formában. Jelzett. Súlyozott br 415 g
19165.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

Nagy méretű masszív, ezüst tojás. Szentek és a Szűzanya figurális díszítésével 72 mikron ezüst réteggel, Jelzett. + hozzá ezüst tartó láb. 42 g. Jelzett. Össz m: 20 cm
19166.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

19167.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

19168.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft