Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 169
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1963906
19132
368
Jewellery
Ezüst(Ag) hal medál, jelzés nélkül, 5×4,5 cm, nettó: 2,1 g 2087082
19133
368
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, zománcozott díszítéssel (kis sérüléssel), jelzett, méret: 51, bruttó: 3,1 g 2051818
19135
368
Jewellery
Ezüst fülbevaló pár 1,8 g 2008737
19136
368
Jewellery
Ezüst (Ag) cirkon kövekkel díszített szív alakú medál, jelzett, 1x1,5 cm, bruttó: 1,8 gr. 2109589
19137
368
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 5,5 g 2109625
19138
368
Jewellery
Ezüst(Ag) apró bogyós gyűrű, jelzett, méret: 57, nettó: 0,6 g 2112730
19139
368
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 1,4 g 2109600
19140
368
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, howlittal, jelzett, h: 17 cm, bruttó: 9,7 g 2117572
19141
368
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört virágos fülbevalópár, jelzett, d: 1,5 cm, nettó: 1,2 g 2117558
19142
368
Jewellery
Ezüst(Ag) lapos kígyó nyaklánc, jelzett, h: 38 cm, nettó: 2 g 2117491
19143
368
Jewellery
Ezüst(Ag) strasszokkal díszített nyuszis medál, jelzés nélkül, h: 1,5 cm, bruttó: 1 g 2117500
19144
368
Jewellery
Ezüst(Ag) strasszokkal díszített medál, jelzett, d: 135 cm, bruttó: 2,1 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft