Reklám Tételek száma: 58
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1618997
12361
368
100
Advertisement
1909 Reklámok a Vasárnapi Ujságból, kissé viseltes állapotban, 41x28 cm 2138360
12362
368
Advertisement
cca 1930 Füleki vasgyár termékei képes termék katalógus. Kissé szakadozott 20 p 2138359
12363
368
Advertisement
cca 1940 Lakos és Székely gépgyár. Bp. VI. (XIII.) Béke tér képes árjegyzék- 24p. Kissé szakadozott 2133845
12364
368
Advertisement
cca 1920 Dudás Pál laboratóriumi felszerelések és tanszerek ratára Budapest VI. Fizikai tanszerek képes árjegyzék. 152p. Néhány oldal sérült. 2133879
12365
368
3800
Advertisement
1914 Schuchardt és Schütte fémmegmunkálásra és gépépítésre való szerszámok. Képes árjegyzék. 438p. Kiadói félvászon kötésben. 2133902
12366
368
Advertisement
1930 Salgó Imre Szerszámok, szerszámgépek, szerszámkülönlegességek és műszaki cikkek képes árjegyzéke. 348p. Sérült, elvált borítóval, hátsó borítíó és az utolsó lap hiányzik 2133924
12367
368
Advertisement
1930 Molnár László Gyógyszertára a Szentháromsághoz Cibakháza, gyógyszeres üveg, m: 11 cm 2136673
12368
368
Advertisement
Borbollett Brandy - Hazai Likőr, Rum és Szeszárugyár Rt. reklámja, Kecskeméty grafikája, restaurált, lyukasztással, 33×24 cm 2133931
12369
368
Advertisement
1930 Krémer Fehér Kereszt Gyógyszertára Szolnok gyógyszeres üveg, m: 10 cm 1130988
12370
368
150000
Advertisement
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft