Szikszay György: Keresztyéni tanítások és imádságok. Bp., 1917, Hornyánszky Viktor. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült kartontokban, festett lapélekkel, a borítón és a gerincen kopásnyomokkal, de belül jó állapotban.