Tóth Béla: A mi urunk Jézus Krisztus gyermekségéről írott könyv, mellyet mostan negyedszer bővebben és hellyessebben nyomtattak. Bp., 1895., Pallas, 59+3 p.+5 t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borítóval.