1938 Az Eucharisztikus Világkongresszus eseményein készült budapesti, hátoldalán feliratozott fotók, 3 db: Magyarruhás lányok, törésnyommal. Díszszázad a körmenetben, törésnyommal. Bíborosok a menetben, nyíllal jelzett feltehetően Serédi Jusztinián hercegprímás, foltos. Mind 6,5×9 cm méretben