Szittya Horváth Lajos (1883-1960): Győr-Sopron megyei táj ,1949. Pasztell, papír. jelzett, hátoldalán az alkotó tanácsadásaival pasztellfestmények gondozásáról és megőrzéséről. Üvegezett fa keretben, 25,5x35,5 cm