Széchényi Zsigmond: Két kecske. Bp.,1942, Dr. Vajna György és Bokor, (Athenaeum-ny.), 195 p. + 19 t. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.