1914-1918 A Bajai Cirszterci Rendi Kath. Főgimnázium értesítője, 1913-1914., 1914-1915., 1915-1916., 1917-1918. iskolai évekre. Szerk.: Dr. Werner Adolf, Dr. Kürti Menyhért. Baja, Kazal József-ny. és Kollár A.-ny. Kiadói papírkötésben, és átkötött kissé kopott félvászon-kötésben, szakadozott borítókkal.