A magyar dal. Ezer magyar népdal. Összegyűjtötte, kiválogatta, zongorára és énekhangra harmonizálta Kún László. Bp., é.n.(1907), Könyves Kálmán. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a tartalomjegyzéknél ceruzás bejelölésekkel.