1967 Kass János (1927-2010) tizenöt rézkarca az Ember tragédiájához. Juhász Ferenc előszavával. Bp., 1967, Magyar Helikon, 14 t. (rézkarcok)+ 8 sztl. lev. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kijáró lapokkal, hiányos, 1 rézkarc hiányzik (X. t.), megviselt állapotban. Kass János és Juhász Ferenc aláírásaival. Számozatlan példány, rézkarcok: 27x32 cm és 31x31 cm