A világtörténelem nagy korszakai 2 kötete: A keresztes háborúk kora, Az ellenreformáció kora. Bp.,é.n., Forrás, 320, 320 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kissé kopott borítókkal, az egyikből kijáró lapokkal.