A nagy háború írásban és képben 3 kötete: Északon és délen I. köt. , A nyugati hadszíntér I. köt., Az olasz háború.Bp., 1915-1917. Athenaeum. A mű 7 kötetben lenne teljes! Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé kopott gerinccel, Az olasz háború gerince kopott.