A magyar polgári törvénykönyv tervezete. Második szöveg. Közzéteszi: az Igazságügyminisztériumban Szervezett Állandó Bizottság. Bp.,1913., Grill Károly, XVI+504 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.