Vegyes német nyelvű távol-keleti témájú könyv, 2 db:
Prof. Dr. Antoni Ferdinand Ossendowski: Japanische Erzählungen. Wien, 1924., "Eurasia." Kiadói kissé kopott illusztrált félvászon-kötés.;
Klabund: Der Kreidekreis. Spiel in 5 Akten nach dem Chinesischen von - - . Bécs,(1929), Phaidon. Georg Mayer-Marton színes, egészoldalas képeivel. Kiadói aranyozott fűzött egészvászon-kötésben, kiadói illusztrált kartontokban, kissé sérült tokkal.