https://www.darabanth.com/hu/363-Gyorsarveres/363.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Terkepek~500029/1873-Offizieller-plan-der-Weltausstellung-1873-Wien-Verlag-der-General-Direction-Stuttgart-Eduard~II2095514
2095514
12489
363
Maps
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
LeÃrás:
1873 Offizieller plan der Weltausstellung 1873 Wien, Verlag der General-Direction, Stuttgart, Eduard Hallberger, szÃnezett litografált térkép, német nyelven, aranyozott kopott egészvászon-kötésben, vászonra kasÃrozva, kissé dohos, 52x60 cm
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m