https://www.darabanth.com/hu/363-Gyorsarveres/363.0/Konyvek/Konyvek-Idegen-nyelvu-konyvek~1000014/Quinti-Horatii-Flacci-Opera-Ex-Recensione-Baxteri-Aliorumque-Norimbergae-Nurnberg-1791-Ex-Offi~II2098322
2098322
17376
363
Books: Other languages
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
LeÃrás:
Quinti Horatii Flacci Opera Ex Recensione Baxteri Aliorumque. Norimbergae [Nürnberg], 1791, Ex Officina Libraria Riegeliana, 1 t. (rézmetszet)+2+404 p. Latin nyelven. Kiadói aranyozott gerincű egészbÅ‘r-kötés, festett lapélekkel, a gerincen aranyozott cÃmfeliratú cÃmkével, a borÃtón kopásnyomokkal, a gerincen kis sérüléssel, fametszetű, cÃmeres ex libris-szel, a hátsó kötéstábla belsején bejegyzéssel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m