Tétel

Kikiáltási ár:

1 000 Ft

22

Leírás:

Quinti Horatii Flacci Opera Ex Recensione Baxteri Aliorumque. Norimbergae [Nürnberg], 1791, Ex Officina Libraria Riegeliana, 1 t. (rézmetszet)+2+404 p. Latin nyelven. Kiadói aranyozott gerincű egészbőr-kötés, festett lapélekkel, a gerincen aranyozott címfeliratú címkével, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen kis sérüléssel, fametszetű, címeres ex libris-szel, a hátsó kötéstábla belsején bejegyzéssel.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert

  • HétfÅ‘: 12-17
  • KeddtÅ‘l Szerdáig: 10-17