https://www.darabanth.com/hu/363-Gyorsarveres/363.0/Fotomuveszet/Foto~500021/cca-1900-Vangel-Karoly-penzugyi-fotanacsos-m-kir-dohanyjovedek-helyettes-igazgatC3~II2100666
2100666
12098
363
Photo
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
LeÃrás:
cca 1900 Vángel Károly (?-?) pénzügyi főtanácsos, m. kir. dohányjövedék helyettes igazgatója, keményhátú fotó Szigeti műterméből,Bp., kopásnyomokkal, kis sérüléssel, a Vángel Károlyt ábrázoló szakadozott nyomtatvánnyal, 20x10 cm
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: kh
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m