Tétel

Kikiáltási ár:

2 000 Ft
5,42 EUR, 6,25 USD

Leírás:

1906-1913 Vidéki pénzintézeti tisztviselők zsebnaptára az 1907.-ik évre. Szerk.: Czira Endre. II. évf. Szeged, 1906, Schulhof Károly Műintézetében. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.+ Pénzintézeti évkönyv 1913. évre. Szerk.: Martinek Ferenc. VIII. évf. Bp.,(1913),"Pénzintézeti Évkönyv." Kiadói egészvászon-kötés.+1938-1942 Szombathely, Vasmegyei Takarékpénzter Rt. ellenkönyv.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert