1906-1913 Vidéki pénzintézeti tisztviselők zsebnaptára az 1907.-ik évr... https://www.darabanth.com/hu/362-Gyorsarveres/362.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~500030/1906-1913-Videki-penzintezeti-tisztviselok-zsebnaptara-az-1907-ik-evre-Szerk-Czira-Endre-~II2093162
2093162
12448
362
Printed Materials
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,42 EUR , 6,25 USD
Leírás: 1906-1913 Vidéki pénzintézeti tisztviselők zsebnaptára az 1907.-ik évre. Szerk.: Czira Endre. II. évf. Szeged, 1906, Schulhof Károly Műintézetében. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.+
Pénzintézeti évkönyv 1913. évre. Szerk.: Martinek Ferenc. VIII. évf. Bp.,(1913),"Pénzintézeti Évkönyv." Kiadói egészvászon-kötés.+1938-1942 Szombathely, Vasmegyei Takarékpénzter Rt. ellenkönyv.
: karap_norbert