cca 1920 Gyorsszámoló. Kereskedők, iparosok, gazdák nélkülözhetetlen k... https://www.darabanth.com/hu/361-Gyorsarveres/361.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~500032/cca-1920-Gyorsszamolo-Kereskedok-iparosok-gazdak-nelkulozhetetlen-kezikonyve-Bp-Acze~II2045689
2045689
13001
361
Printed Materials
Kikiáltási ár:
800 Ft 2,17 EUR , 2,50 USD
Leírás: cca 1920 Gyorsszámoló. Kereskedők, iparosok, gazdák nélkülözhetetlen kézikönyve. Bp., Aczél Testvérek, Bányai és Várkony-ny., 111 p. Harmadik kiadás. Kopott, foltos, félvászon-kötésben.
: hsz