Essercizi Quotidiani di Pietá.; Esercizio Spirituale. Vienna, é.n. (1774),Francesco Leopoldo Grundt, 1 t.+164+4+16 p.+ 4 t. Olasz nyelven. Korabeli aranyozott egészbőr-kötés, kopott borítóval, javított kötéssel, a címképen, a címlapon és az első oldalon szakadással.