Tétel

Kikiáltási ár:

3 000 Ft

Leírás:

Az Egri Önkéntes Tűzoltó- és Mentő-Egyesület 25-éves története 1874-1899. Összeáll.: ifj. Simonyi Károly egyl. parancsnok és Langer Aurél egyl. segédtiszt. Eger, 1899, Egri Nyomda Rt., 1 t+119 p.+4 t. Fekete-fehér fotókkal, közte egy kihajthatóval. Kiadói egészvászon-kötés, javított gerinccel, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel, egy lap kijár, a kihajtható kép hajtásai mentés szakadásokkal.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : hsz