Zsolnay szecessziós díszváza.
Fehércserép. Felületén selyem és magas ... https://www.darabanth.com/hu/36-Nagyaukcio/36.1/Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~15523/Zsolnay-szecesszios-diszvaza-Fehercserep-Feluleten-selyem-es-magas-fenyu-magas-tuzu-~II2483127
2483127
11048
36
700000
Kikiáltási ár:
700 000 Ft
Leírás: Zsolnay szecessziós díszváza.
Fehércserép. Felületén selyem és magas fényű, magas tüzű labradormázzal festett, reliefszerű stilizált virágok. Apáti Abt Sándor formaterve alapján.
Alján jelzett: masszába nyomott 7121 (formaszám)
és alapmázzal megegyező kerek, domború, pecsétszerű márkajelzés.
Zsolnay, Pécs, 1906.
M.: 37 cm, restaurált (pótolt), hajszálrepedéssel. (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)
: tm