1911-1918 1848/49-iki honvéd hadnagy özvegye részére szóló fizetési kö... https://www.darabanth.com/hu/36-Nagyaukcio/36.1/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Militaria~15156/1911-1918-184849-iki-honved-hadnagy-ozvegye-reszere-szolo-fizetesi-konyvecske-kopott-folt~II2490482
2490482
11954
36
Military
Leírás: 1911-1918 1848/49-iki honvéd hadnagy özvegye részére szóló fizetési könyvecske, kopott, foltos vászon kötésben, a vászon gerincen sérüléssel.
: ra