https://www.darabanth.com/hu/36-Nagyaukcio/36.1/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Judaika~15152/cca-1890-1948-a-reszben-Bugyi-kozsegbol-szarmazo-Tuchler-csalad-irat-es-level-hagyateka-~II2490670
2490670
11866
36
80000
Judaica
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
LeÃrás:
cca 1890-1948 a részben Bugyi községbÅ‘l származó Tüchler család irat és levél hagyatéka, össz. 37 db. Többek közt 23 db munkaszolgálatból küldött levelezÅ‘lap 1944-bÅ‘l; Krishaber Béla (1867-?), 1900-tól pestszenterzsébeti és alsódabasi kerül. fÅ‘rabbi kézzel Ãrt levele 1939-bÅ‘l, autográf aláÃrásával. Anyakönyvi kivonatok, bizonyÃtványok, halotti értesÃtÅ‘k stb. Részben sérült. Érdekes, átnézésre érdemes anyag!
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: ekb
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m