Tétel

Katalógusszám:

12349.
Lezárult 36. Nagyaukció
Fotó

Kikiáltási ár:

18 000 Ft
48,78 EUR, 56,25 USD

Leírás:

1920 Portrose, Portoroz (Piran), hidroplán a vízen, kartonra kasírozott, dátumozott fotó, dekoratív, kissé kopott, üvegezett keretben, 16,5x11,5 cm, külső méret: 25,5x19 cm

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras